iMac Açma Tekerleği

179,00

SKU IMCTKRLK Category

Açıklama

iMac açma tekerleği yapıştırma olan iMac ekranlarını güvenle ayırmak için kullanılır. Paket içeriğinde 5 açma tekerleği ve 1 sap bulunmaktadır. Son iMac modellerinin benzersiz tasarımı sayesinde ekranı çıkarmak için ekran ile kasa arasındaki yumuşak bandın kesilmesi gerekir. Bu işin ustası FPPRO iMac açma tekerleği ekran çıkarma işleminde profesyonel kolaylık sağlar. Alternatif ürünlere nazaran daha kaliteli malzeme ile üretilmiş FPPRO açma tekerleği iMac’inize zarar vermeden ekranı kasadan ayırmanıza yardımcı olur.

Pizza kesici kullandığınızı düşünün

iMac açma tekerleği pizza kesicinin yapısına benzemektedir. Ekran ile çerçeve arasında gidip gelirken döner, bu sayede güvenli aralık oluşturmayı sağlar.

iMac açma tekerleği iki parçadan oluşur Yüksek kavrama sağlayan tutma sapı ve ek olarak sapın arkasında yapıştırıcıyı gevşetmek için ince dilimleme bıçağı bulunur. Sap güçlendirilmiş naylondan üretilmiştir ve yüksek kavrama sağlar. Kesme tekerleği, ekran ve alüminyum çerçeve arasında aralık oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ekran ile çerçeve arasında aralık oluşturduktan sonra sapın arkasında bulunan kesici ile kolayca bandı kesebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.